KONTAKT – SÖDERHAMN

Bodek Söderhamn
Nylandsgatan 16
826 31 Söderhamn
Tel: 0270-164 00

Tack för ditt meddelande. Den har skickats.
Det uppstod ett fel när ditt meddelande skulle skickas. Vänligen försök igen senare.
Lars Lööw
Lars LööwAuktoriserad revisor
0270-164 09
070-695 92 61
lars@bodek.se
Marie Lööw
Marie LööwAuktoriserad redovisningskonsult
0270-164 10
070-695 92 62
marie@bodek.se
Robin Thor
Robin ThorRedovisningskonsult
0270-164 30
070-695 92 64
robin@bodek.se
Pia Andersson
Pia AnderssonRedovisningskonsult
0270-164 15
072-342 30 54
pia@bodek.se
Anneli Frykberg
Anneli FrykbergAuktoriserad redovisningskonsult
0270-164 32
072-342 30 53
Aline Larsson
Aline LarssonAdministratör & Redovisningsassisten
0270-164 26
072-342 30 55

KONTAKT – BOLLNÄS

Bodek Bollnäs
Järnvägsgatan 21c
821 43 Bollnäs
Tel: 0278-103 60

Tack för ditt meddelande. Den har skickats.
Det uppstod ett fel när ditt meddelande skulle skickas. Vänligen försök igen senare.
Josef Lund
Josef LundRedovisningskonsult
0278-744 514
070-695 92 63
josef@bodek.se
Helena Olander
Helena OlanderRedovisningskonsult
076-104 10 06
helena@bodek.se

Camilla Uppgren
Camilla UppgrenRedovisningskonsult
070-146 36 95
camilla@bodek.se